חדשות בארץ

»
»
חדשות בארץ
הטרור החקלאי מכה בכל רחבי הארץ - מדרום ועד צפון
גם בסוף השבוע האחרון הציתו עפיפוני התבערה מאות דונם חקלאי בדרום
ש"ס מסתערים על הצפון
פתיחת פעילות חוגי הבית - בחצור הגלילית, בהשתתפות חה"כ ינון אזולאי
כ-200 טילים שוגרו מעזה לשטח ישראל בתוך 24 שעות
רה"מ ששהה בצפון בועידת הגליל אמר: "ישראל תגבה מחיר כבד מכל מי שמנסה לפגוע בה"
הרב אלי ישי בסבב פגישות עם פוליטיקאים וראשי מוסדות בצפת
לקראת בחירות ובצל השלום הספרדי ההולך ונרקם הגיע הרב אלי ישי לעיר לסבב פגישות
הנגיד הרה"ח רבי  משה רייך זצ"ל
צפת הוכתה בהלם, עם הגעת הבשורה על פטירתו הפתאומית של הנגיד הרבני הרב החסיד בעת שהותו בעירנו
"בתנופה": העיתון הפופולארי מהגליל - לבירה
התנופה האדירה של 'תנופה' מתרחבת לרחבי הארץ • התרגשות רבה בקרב תושבי עיה"ק ירושלים ת"ו עם הבשורה של הופעת "בתנופה" בשכונות החרדיות בעיר  
כלל ישראל מתאחד בתפילה לרפואתו של ראש הישיבה: הגראי"ל שטיינמן שליט"א מאושפז במצב קשה
הרב שטיינמן פונה אתמול בבוקר לאשפוז בביה"ח מעייני הישועה בבני ברק כשהוא במצב יציב אך היום חלה הדרדרות במצבו.הבוקר התקיימה הלווית בתו הבכורה ע"ה לאחר שנפטרה מדום לב פתאומי
ההזדמנות שלכם לרכוש מקצוע מבוקש ולהתפרנס בכבוד:
מכללת MBC בחצור מייסדת שלוחה ללימוד טכנאות מחשבים בהתאמה לציבור החרדי
הגט מצפת: בג"ץ בוחן היום את הערעור.
בית המשפט העליון (בג"ץ) דן היום בשעות אלו בערעור על ביטול הגט שניתן לעגונה תושבת צפת שבעלה הפך לצמח, לדיון צפוי להגיע אף היועמ"ש לממשלה שיטען ככל הנראה כי לבית הדין הרבני אין סמכות לבטל את הגט ולמעשה איו לו סמכות לדון בערעור שהוגש על הגט.
מחריד! סקר שנערך קובע כי רוב מוחלט (83%) מהנהגים הצעירים לא מקפידים על חגורת בטיחות באופן קבוע.
עמותת 'אור ירוק' הפועלת למען שיפור תרבות הנהיגה בישראל פירסמה תוצאות של סקר שערכו חניכי קבוצת הנוער של העמותה, מהסקר עולים נתונים מחרידים לפיהם הנהגים הצעירים נוהגים ברובם בצורה מסוכנת, שלא במפתיע בהתאם לכך הם גם מעורבים בתאונות קטלניות יותר מהנהגים המבוגרים יותר.
בית המחבל ייהרס ויעצרו מנהלית אנשים המזוהים עם דאע"ש.
היום שאחרי הפיגוע: הקבינט המדיני בטחוני התכנס אתמול (ראשון) בערב לאחר הפיגוע האכזרי בירושלים והכריז על מספר צעדים, ביניהם: הריסת בית המחבל, הטלת כתר על הכפר ממנו יצא המחבל ומעצר מנהלי של אנשים המזדהים עם דאע"ש. שגריר ישראל באום: "הפיגוע- תוצאה של ההסתה".
הטרור חוזר לירושלים: פיגוע דריסה בארמון הנציב, ארבעה הרוגים.
טרור הדריסות חוזר: נהג משאית דהר באכזריות לתוך קבוצה של אנשים ישראלים שהיו באיזור טיילת ארמון הנציב בירושלים, חלק מהנדרסים הם חיילים, כ-15 בני אדם נפצעו ועד כה נקבע מותם של ארבעה מהנפגעים. בבית החולים שערי צדק נערכים לקבל את הפצועים. המחבל נורה ונהרג.
הוועדה לפניות הציבור דנה על הבטחת הכנסה לאברכים.
הוועדה לפניות הציבור דנה בנושא הבטחת הכנסה לאברכים לאחר שהחוק אושר סופית בכנסת, יו"ר הוועדה ח"כ הרב ישראל אייכלר אמר כי לא ייתכן שתהיה בדבר אפליה בין סטודנטים ללומדי התורה וכי צריך לשנות חקיקה אם יצטרכו כדי שאברכים יוכלו לקבל את המענק המדובר.
מחריד:  מסע רצח בחיפה, אדם אחד נהרג ,רב נוסף נורה ונפצע, מצוד כעת אחר היורה.
זעזוע: הרב יחיאל אילוז, רב בכיר בן 48 שמכהן כדיין בבית הדין לגיור בחיפה נורה ונפצע, כעבור מס' דקות נורה אדם נוסף ונרצח, היורה נמלט והמשטרה פתחה במצוד בעקבותיו. מצבו של הרב אילוז שאושפז משתפר אך משפחתו ביקשה להמשיך להתפלל לרפואתו.
הישיבות ייפטרו מארנונה? דיון סוער היום בוועדת הכספים.
וועדת הכספים בכנסת דנה היום בהצעת החוק לפיה ישיבות ייפטרו מתשלום ארנונה, כיום רק בתי כנסיות לא משלמים ארנונה אך ישיבות כן, חה"כ מקלב:"ההתנהלות מול בתי הכנסיות זה שערורייה, יש עשרות בתי כנסיות ממש שלא מקבלים את ההנחות המגיעות להם על פי דין רק בגלל פרשנות שגויה לחוק הקיים", ההכרעה: בעוד עשרה ימים.
שכר המינימום יגדל ל-5000 ש"ח, שר הפנים דרעי: "נאבקנו כדי שהעובדים יצליחו להתקיים בכבוד".
בשורה לציבור השכירים בארץ: שכר המינימום יגדל ל-5000 שקלים בחודש החל מתחילת השנה הזו (2017). בחודש דצמבר הבא יעלה השכר ב-300 שקלים נוספים בחודש. יו"ר ש"ס שר הפריפריה אריה דרעי אמר כי הוא שמח על השינוי המבורך וכי הדבר מצטרף לעשרות מהפכות שש"ס הנהיגו בקואליציה הנוכחית.
הפעוטה שהיתה במצב אנוש התעוררה
נס רפואי במרכז הרפואי 'זיו' בצפת, הפעוטה שהוטסה לבית החולים בסוף השבוע לאחר ששהתה שש דקות מתחת למים ללא הכרה התעוררה היום, הפעוטה הגיבה לשאלות שנשאלה והולכת ומתקשרת עם הסובבים אותה. אחד הרופאים: "שברנו את הסטטיסטיקה!"
נס חנוכה? מצב הילדה שנמשתה מהמים משתפר
מצבה של הילדה שנמשתה ממי הירדן לאחר שרכב המשפחה שלה נפל למי הנהר מוגדר עדיין קשה אך ישנו שיפור מסויים, בעוד יומיים הרופאים ידעו יותר את מצבה המדויק אך כבר כעת היא נושמת באופן עצמוני ופקחה את עיניה.
גם בצפת: שיקום שכונות במימון משרד הבינוי ועמידר
משרד הבינוי והשיכון הכריז על 300 מיליון שקלים שמיועדים לשיקום שכונות באיזורי הפריפריה: מה זה כולל? מתי ישוקמו השכונות ואלו שכונות נכללות בשיקום? הפרטים המלאים:
סוף שבוע הפכפך וגשום, התחזית המלאה:
היום בשעות הבוקר יהיה גשום בעיקר בצפון הארץ ובמרכזה, אך יחד עם זאת תחול עליה קלה בטמפרטורות, בסוף השבוע מזג האוויר יהיה הפכפך כשהיום יהיה גשום בעיקר בצפון הארץ אך בשבת הגשם יחזור והוא יהיה בכל הארץ כשביום ראשון הוא אף צפוי להתחזק.
החקלאים הפגינו מול הכנסת, הכיכר נזרעה פירות וירקות
מאבק החקלאים מצפון ומדרום הארץ עולה שלב, היום (שני) הגיעו מאות חקלאים למחות על מחירי המים הגבוהים, על היבוא מחו"ל של תוצרת חקלאית ועל עוד מספר דברים שבהם לטענת החקלאים חברי הכנסת לא מטפלים למרות המצב הקשה של החקלאות בארץ. כחלק מהמאבק הביאו החקלאים מאות ארגזי פירות וירקות שמצאו את דרכם לכיכר המובילה לכנסת.
המקום הכי קר במזרח התיכון -החרמון- נצבע בלבן
המקום הגבוה ביותר בארץ- הר החרמון, נצבע לבן וגם בשעות אלו ממשיך לרדת שלג כבד באתר, בעקבות השלג הכבד ,הטמפרטורות הנמוכות והרוחות העזות האתר סגור היום ומחר למבקרים ויפתח רק לקראת שבוע הבא, צפו בתמונות ובסרטונים מאתר החרמון היום:
בסיוע אנשי חסד: הדרכון הובא והבת יכלה לטוס ללווית אחותה
בשבת האחרונה נפטרה בארה"ב בחורה שאחותה וסבתה גרות בארץ, הן היו צריכות לטוס בטיסה הראשונה במוצאי שבת כדי להספיק להגיע ללויה, במבצע משולב של אנשי 'איחוד הצלה' הדרכון של הבת מובא מצפת הרחוקה במהירות לנתב"ג שם מחכה האחות יחד עם סבתה, היא מקבלת את הדרכון ויכולה לטוס ללוויה.
הקשישה שוכנעה למסור את ביתה אך ביהמ"ש החזיר לה אותו
קשישה סיעודית בת 80 מהעיר צפת שוכנעה במרמה למסור את ביתה לבנם של שכניה, האישה, טענה שרומתה ופנתה לבית המשפט- שביטל את העסקה וקבע שהחתימה בוצעה בצורה לא ראויה.
הרב שמואל אליהו ממשיך לתקוף את השירות המשותף, "כולם יקראו לבני המגזר לא להתגייס"
רב העיר צפת הגאון רבי שמואל אליהו ממשיך לתקןף את הכוונה לקיום שירות משותף בחיל השיריון בצה"ל, בנוסף הגדיר הרב את הנשים המיעצות לרמטכ"ל כ"נשות שמאל קיצוני".
מגיש הערעור אומר: חיפשו אדם אז פנו אלי
אמש דווח כי המערער על תיק הגט בצפת אמר כי הגיש את הערעור בעקבות בקשה של רבנים מסויימים, "חיפשו אדם שעל שמו יוגש הערעור אז פנו אלי" אמר המערער. האשה שכעת דנים בכשרות הגט שלה אמרה כי היא חוזרת לימים בהם הרגישה כלואה, "ממש משחקים בחיי אדם. בורא עולם נתן לי את החיים, מי הם שייקחו אותם ממני?"
רב העיר צפת: מותר לירות באנשים שבאו להצית יישובים
הרב שמואל אליהו רב העיר צפת פרסם תשובה בימים האחרונים לפיה כאשר רואים ערבים המתקרבים ליישובים בנטרה להצית אותם מותר לירות בהם אפילו בשבת, לאחר שהדברים עוררו סערה הסביר הרב ואמר כי צריך לירות באדם כזה גם אם הוא יהודי מדין של "הבא להורדך השכם להורגו".
אינתפאדת הלהבות, מעל 30 פונו לבתי החולים
שריפות שהוצתו משתוללות כעת במספר מוקדים ברחבי הארץ, כל אנשי כיבוי האש גויסו בצו 8, שכונות שלמות בחיפה פונו, רוסיה וטורקיה הצטרפו גם הן למדינות המסייעות בפעולות הכיבוי ומתחזקת ההשערה שמדובר בהצתות מכוונות, מספר חשודים כבר נעצרו.
הסערה בצה"ל, רב העיר צפת "התלמידים שלנו לא ישרתו בטנקים עם בנות, נקודה".
סערת שילוב הבנות בתפקידי לחימה בצה"ל, רב העיר צפת הגאון הרב שמואל אליהו תקף הבוקר את הכוונה לשלב בנות בחיל השיריון בצה"ל לצד חיילים בנים, "חטפנו קשה ביום כיפור, התלמידים שלנו לא ישרתו בטנקים עם בנות. נקודה". בתגובה לדברים הנחרצים הגיב דובר צה"ל באומרו כי: "צווחות אף פעם לא עזרו והן גם כאן לא יעזרו."
שירות חדש: שיחת ווידאו לרופא
בקופת החולים מכבי הושק שירות חדשני ומעתה יוכלו הורים להתקשר לרופא בשיחת ווידאו בשעות בהן המרפאות סגורות, כך למשל סייעה רופאת ילדים מחיפה לסייע לאם שבתה בלעה עגיל ולהכווין את האמא לקבלת טיפול מסודר עבור הבת.
"אטלס הפטירות" פורסם היום. צפת בראש הממוצע בקטגוריית תאונות הדרכים
משרד הבריאות פרסם היום (שלישי) את אטלס הפטירות של ישראל. האטלס, מציג מידע על פטירות ונסיבות מוות בישראל. בראש הרשימה של הפטירות בעקבות תאונות דרכים- צפת ובאר שבע. ולמרבה ההפתעה- בחיפה לא נמצא שיעור תמותה גבוה ממחלת הסרטן.
זעזוע בנתב"ג בחג, מוסלמים התפללו בבית הכנסת כשטליתות משמשות להם כמחצלות
זעזוע היום בחג בבית הכנסת בנתב"ג, ישראלי חילוני שהיה במקום ראה מספר מוסלמים שהתפללו במקום, היהודי העיר להם והם הסתלקו מהמקום. צפו בתיעוד:
קבוצה מבני הפלשמורה הגיעו לישראל, הועברו למרכז קליטה בצפת
לאחר המרד בליכוד שאיים לפרק את הקואליציה הגיעה בימים האחרונים קבוצה של בני הפלשמורה לארץ, מדובר בקבוצה ראשונה מתוך 1300 בסך הכל, העולים התקבלו בנתב"ג והועברו למרכז הקליטה בצפת, בהמשך הם עתידים לקבל אזרחות.
דרמה בנתב"ג, נעצר בחור ישיבה מצפת שהיה בדרך לאומן
דרמה בשעות האחרונות בנתב"ג, בחור ישיבה תושב צפת נעצר ע"י המשטרה כאשר הוברר כי הוא לא סידר את מעמדו כבן ישיבה ומשכך הוא הוגדר כמשתמט ע"י הצבא. הבחור נשפט לשבעה ימי מאסר.
קשרה קשישה לגדר ולא תועמד לדין
לפני למעלה מחודש באמצע הקיץ הלוהט תועדה קשישה מרותקת לכסא גלגלים קשורה לגדר ליד קניון איילון בבני ברק, פוסט שפורסם בנושא ברשת החברתית הפך לוויראלי, היום מודיעה הפרקליטות למשפחתה כי המטפלת שקשרה את הקשישה לא תועמד לדין עקב "חוסר ראיות מספיקות".
פרשת השחיתות בנתניה, שמעון שר שוחרר למעצר בית
לאחר שבוע במעצר ולאחר שראש העיר פיירברג שוחררה כבר למעצר בית בימים האחרונים כעת שוחרר אף הר' שמעון שר למעצר בית בתנאים מגבילים, פרקליטו בתגובה: "מדובר ברסיסי שמועות, ב-2016 היד קלה על ההדק". בנוסף לכך שוחררו שני חשודים נוספים, כל הפרטים:
השליח חושף: הצענו והחמאס סירב
אל"מ ליאור לוטן שאחראי על השבת הנעדרים הישראלים מעזה, ביניהם גם אורון שאול והדר גולדין, מדבר על המשא ומתן מול חמאס. בהצעה: גופות מחבלים או השבת אזרחי עזה מישראל לרצועה, כצפוי- חמאס סירב. משפחת גולדין בתגובה: "כשחמאס ידע שיש לו מה להפסיד הוא יחזיר את הדר ואורון".
שחיתות מקומית: הוארך מעצרה של ראש העיר נתניה מרים פיירברג בשישה ימים
פרשת השוחד בעיריית נתניה, בכירים בעיריה נעצרו, ביניהם ראש העיר הגב' מרים פיירברג, המשטרה ביקשה להאריך את מעצרה מחשד שתשבש את הליכי החקירה והשופט נעתר חלקית לבקשתה. בנוסף נעצר בכיר חרדי נוסף בעיריה, מעצרו הוארך גם. דרמה בדיון כאשר פיירברג לא רצתה שתצולם ע"י התקשורת, כל הפרטים:
בג"ץ החליט: עבודות בשבת עד סוף החודש
בניגוד להנחיית ראש הממשלה מורה היום (ג) בית המשפט העליון לרכבת ישראל כי עליה לעבוד בשבת עד סוף החודש, ההחלטה הגיעה כתגובה לעתירתה של חה"כ זהבה גלאון ממר"צ
הותר לפרסום: מגעים בין ישראל לחיזבאללה בעניין רון ארד
הותר לפרסום כי בשנה האחרונה התקיימו מגעים בין ישראל לחזבאללה וכן בין ראשי משמרות המהפכה של איראן בנושא השבוי רון ארד, המילה האחרונה בנושא עדיין לא נאמרה וייתכן שיתקבל מידע חדש בעניינו, לפי שעה המגעים לא הבשילו לידי מידע קונקרטי
וורסאי 2: שני הרוגים ומספר לכודים בקריסת חניון בתל אביב היום
חניון בן 4 מפלסים קרס בשכונת רמת החייל בתל אביב, שני הרוגים ולמעלה מ20 פצועים, סריקות נוספות במקום אחר לכודים שנראו לאחרונה במקום. כל הפרטים:
הלילה התבצעה כניסה מתואמת לקבר יוסף הצדיק
16 אוטובוסים נכנסו הלילה לקבר יוסף, חייל אחד נפצע מירי
מנציחים את האפליה: כיתות ט' בסמינרים לא יחלו ללמוד מחר
היום (ד) הוחלט באיגוד מנהלי הסמינרים שלא לפתוח את את שנת הלימודים מחר בכיתות ט' בסמינרים ברחבי הארץ, זאת עקב זימונם לשימוע של עשרה מנהלי סמינרים שרצו להמשיך באפלית הבנות ולא היו מוכנים לשבץ את הבנות שנותרו ללא סמינר כפי שהורה להם המחוז החרדי במשרד החינוך, כל הפרטים:
חינוך יהודי
ערב פתיחת שנת הלימודים השיק שר החינוך תכנית לימודים ייחודית על מסורת ישראל בבתי הספר הממלכתיים
המשבר מתאחה, ראשי הסיעות החרדיות נועדו עם ראש הממשלה
היום (ג') נפגשו ראשי הסיעות החרדיות השרים ליצמן ודרעי וחה"כ גפני יחד עם ראש הממשלה, בפגישה הם מחו על חילולי השבת שנעשו שלא לצורך, על קדושת השבת ודרשו מראש הממשלה לוודא שהדבר לא ישוב על עצמו, ראש הממשלה אמר כי שמירת השבת חשובה לו וכי תוקם וועדה שתחליט בנושא לשביעות רצונם של כל הצדדים, כל הפרטים:
התנכלות? מזרקות זורקות
מטיילים חרדים בפארק 'אשדוד-ים' בעיר אשדוד טוענים כי ישנה מגמת הדרה שלהם מהפארק הפופולארי
מיוחד לחרדים, "קופיקס" טייק אווי בהכשר הבד"ץ
לאחר שהשקיעה מליונים בהקמת מפעל ביבנה ולאחר שהודיעה על כוונתה לפתוח סניפים ברוסיה כעת נודע כי רשת 'קופיקס' מקימה תת-רשת חדשה המיועדת לציבור החרדי, כך לפי הודעת חברת קופיקס לבורסה היום, שמה של הרשת החדשה תהיה "קופיקס בעיר"
משבר הרכבת: גפני - כץ רוצה לפגוע בנתניהו
לקראת סיום? לאחר הסערה שהתחוללה בעקבות העבודות שבוצעו בנתיבי איילון בשבת קודש, זאת לאחר הפשרה לכאורה שהציע ראש הממשלה בין הסיעות החרדיות למשרד התחבורה, שוחח היום שר התחבורה כץ עם מנכ"ל רכבת ישראל. במקביל, חה"כ משה גפני טוען כי כץ חולל את המשבר כדי לפגוע בראש הממשלה
חברת החשמל חייבה בטעות 15 אלף איש
בהודעה חריגה שפרסמה אתמול חברת החשמל נמסר כי כרטיסי אשראי של 15 אלף לקוחות חויבו בטעות פעמיים. "לחברה ידוע מי הם הלקוחות כך שאין צורך ליצור קשר ולעדכן", ציינה החברה
'הוועד למען טוהר המחנה' מתריע: "חופי 'שרתון' בת-ים וראשון לציון - אסורים ברחצה".
במודעה שפורסמה בריכוזים החרדיים ברחבי הארץ נכתב מידע מפורט אודות החופים המותרים ברחיצה
בהלת סלמונלה בכל הארץ: נדבקתם בסלמונלה? אל תיבהלו אין סיבה לרוץ לרופא
מהם התסמינים ואיך מטפלים בהם? • ד"ר ליאור נשר, מומחה למחלות זיהומיות בביה"ח סורוקה, משיב על כל השאלות על משבר הסלמונלה במזון • שו"ת הסלמונלה
"היירוט הרעיד את צפת" - המל"ט שחדר מסוריה לישראל היה מכוון או "טעות אנוש"?
כפי שהעריכו גורמי הביטחון, המל"ט שחדר לפני שלושה שבועות כ-4 ק"מ מהצד הסורי אל תוך השטח הישראלי - שייך לרוסיה • הרוסים הביעו התנצלותם והבהירו "לא היתה כאן יד מכוונת אלא תוצאה של טעות אנוש"
הכינרת מאוד מסוכנת!!!
בכתבה שמתפרסמת היום (חמישי) בעיתון "יום ליום", ערב ימי 'בין הזמנים', מתפרסמת התראתו של יו"ר איחוד הצלה בטבריה על סכנות הכינרת
משרד הבטחון פרסם מכרז ראשון לבניית חומה נגד איום המנהרות מעזה
משרד הביטחון פרסם בתחילת השבוע מכרז ראשון לעבודות בנייה של קו ההגנה תת קרקעי סביב רצועת עזה נגד המנהרות של חמאס
המלך האפריקני בביקור בצפת
"יש 30 מיליון יהודים באפריקה שרוצים לשוב לחיק היהדות"
העוילם ביקש וקיבל:
מנהלי מסעדת "השטעטל" נענו לדרישת הציבור, והחליטו לעבור לכשרות בד"ץ העדה החרדית.
מערת המכפלה
מזוזות חדשות ומהודרות בפתחי אולמות אברהם ויעקב
ראש עריית ירושלים במערת המכפלה
"רב המשותף בין קרית ארבע והישוב היהודי בחברון לבין ירושלים"
דובר מד"א מסקר את עונת הרחצה השנה
מד"א מציגים נתונים על אירועי הטביעה מפתיחת עונת הרחצה: צוותי מד"א טיפלו ב- 201 בני אדם שנמשו מהמים מהם 37 שטבעו למוות
העבריינות השתלטה על קבר הרשב"י: "עבריינים היכו מתפללים עד זוב דם"
אירוע חמור התרחש במהלך השבת האחרונה בציון הרשב"י בה הותקפו מתפללים באלימות ובאיומים על ידי עבריינים. הדברים עלו במהלך דיון בועדה לפניות הציבור של הכנסת שהתכנסה לדון בהפקת לקחים מאירועי ל"ג בעומר. יו"ר הועדה: "כבר לפני עשור המדינה הקציבה כסף להקמת תחנת משטרה במירון".
חסד ללא הפסקה
ביוזמתו וניהולו של הרב יוסי גלנט, המשמש בין היתר כנציג ארגון 'יד אליעזר' בעיר.
קייטרינג חדש בצפון
החל מספטמבר קייטרינג גדליה בע"מ יפעל בפארק דלתון ויעסיק כ-20 עובדים
הסופר החרדי שנהיה 'רב' מכר חילוני
הסופר החרדי אשר תפס תאוצה לאחרונה בציבור הכללי עם הלהיט "אדון הטלקינזיס" ואף הוגדר בעמודי שער כ-"הארי פוטר החרדי", פוגש את 'אורי גלר', אמן החושים והטלקינזיס, ויחדיו מכוונים השניים את צעדיו הבאים של הספר ביבשת דוברי האנגלית.
סדנה מיוחדת לנשות צפת
כלים בסיסים להענקת עזרה ראשונה בבית ובקהילה
תנופת התרחבות במרפאות מאוחדת בצפת ובמרום הגליל
בין היתר הצטרף למרפאות מאוחדת ד"ר רומן גרינפלד רופא משפחה מוערך והצטרפה מקדמת בריאות שתקדם סדנאות בריאות
תאונת עבודה
התהפכות טרקטור במג'ד אל כרום.
יו"ר 'ועדת הפנים' בכנסת ח"כ דוד אמסלם בביקור במוסדות 'כאייל תערוג' בשכונת 'הר חומה' בי-ם:
"הממשלה חייבת לעשות סוף להקפאת הבנייה בי-ם ולהתיר בניית אלפי יח"ד נוספות"
עשור למלחמת לבנון
חיזבאללה נערך לעימות נוסף: טילים מכוונים לישראל מבתי ספר
וונדליזם במירון
רכבו של יו"ר מירון הוצת וכתובות נאצה רוססו נגדו; נעצרו חשודים
והכן פרנסתנו:
תושבי צפת השתתפו בהרצאות מיוחדות על ניהול תקציב משפחתי למשפחות ברוכות ילדים
זעזוע ושאט נפש
אברך הותקף והושפל באישון לילה
עשור למלחמת לבנון
"המלחמה שהובילה למהפך הדמוגרפי בבירת הגליל"
עצור - קנס לפניך! משרה"ת קנס את "נתיב אקספרס" בשלוש השנים האחרונות בקרוב למיליון שקל
חשיפה: בשלוש השנים האחרונות קנס משרד התחבורה את חברות התחבורה הציבורית במיליוני שקלים עקב איחורים, ביטול נסיעות ואי־עצירה בתחנות • הקנס הגדול ביותר: 955 אלף שקל לחברת נתיב אקספרס
רב העיר עורר סערה: הורה לתלמיד שלא לקנות במרכול שמעסיק ערבים
רב העיר, הרב שמואל אליהו שליט"א, הידוע בדעותיו הנחרצות נגד מתן רווחה כל שהיא לאויב, עורר שוב סערה השבוע.